Darmowe gry
Zagraj w ponad 10.000 najlepszych, darmowych gier na przeglądarkę!

Baby Hazel Funtime - Zabawy z Dzieckiem

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...
Podziel się grą ze znajomymi!


Zabawy z Dzieckiem - Baby Hazel Funtime
Baby Hazel Funtime to wspaniała i bardzo przyjemna gra dla dziewcząt. Zabawa polega na opiekowaniu się małą dziewczynką o imieniu Hazel. Czeka was zarówno dzień pełen pracy jak i niezapomnianych wrażeń. Pierwszą czynnością jaką będziecie musiały wykonać jest zmienienie jej pieluchy. To jedno z najbardziej nieprzyjemnych i śmierdzących zajęć, więc postarajcie się zrobić to jak najszybciej. Brudną pieluszkę wrzućcie do kosza a czystą wyjmijcie z szuflady. To jeszcze nie wszystko. Zanim przyjdzie czas zabawy trzeba jeszcze wypić mleko. Pamiętajcie jednak, że nie może ono być ani za zimne, ani za gorące. Do jego przyrządzenia posłużą wam pomocne sprzęty znajdujące się w kuchni. Kierujcie się strzałką która podpowie wam co zrobić. Po śniadaniu wytrzyjcie Hazel buzię i zabierzcie ją do pokoju z zabawkami. Podawajcie jej te które wybierze i pilnujcie aby się nie rozpłakała!
Ostatnio grane Gry Dla Dziewczyn
 Squirrel Love - Zakochane Wiewiórki Makeup On The Run - Gra Wykonywanie Makijażu Gra Makijaż - Rachel Girl Makeup Dziecięcy Salon Fryzjerski - Do Kids Hairstyles Sprzątanie Całego Domu - Sweep Nancy House Gra Makijażowe - Taylor Swift MakeOver Konkurs Piękności Zwierząt - Pet Fashion Contest Valeria Make Up - Gra Robienie Makijażu Cool Emo Girl Makeover - Gra Makijaż Emo Wakacyjny Manicure - Cool Summer Nails Lady Gaga Celebrity Makeover - Gra Robienie Makijaży Lady Gadze First Date Make Over - Gra Ubieranka Randkowa
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.