Darmowe gry
Zagraj w ponad 10.000 najlepszych, darmowych gier na przeglądarkę!

Cave Escape - Ucieknij z Jaskini

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...
Podziel się grą ze znajomymi!


Ucieknij z Jaskini - Cave Escape
Nasz główny bohater jest miłośnikiem podróży, ciekawi go świat i wejdzie niemal w każdą dziurę aby sprawdzić co się w niej znajduje. Pewnego dnia postanowił wybrać się do kompleksu jaskiń. Niestety podczas ich zwiedzania stracił orientację w terenie i nie wie jak się z nich wydostać. Czy możesz mu pomóc? Wykorzystaj swój rozum i zwracając uwagę na wskazówki wydostać się na zewnątrz!
Ostatnio grane Gry Escape
 Locked Cabin - Zamknięty w Domu Safes Room Escape More Safes - Gra Ucieczka Fruit Dude - Gra Bieg Przez Dżunglę Alien Ship Escape 4 - Kosmiczna Ucieczka Ucieczka Z Hotelu - Motel Room Escape 2 Przygoda w Hotelu - Strange Hotel Escape Ucieczka z Purpurowego Pokoju - Escape the Purple Room Game Ucieczka z Lustra - Magic Mirror Room Escape A Garden Escape - Ucieknij z Ogrodu Firebug Room Escape - Gra Ucieczki Z Pokoju Pokój z Pianinem - Piano Room Escape Gems Cave Adventure 2 - Jaskinia Skarbów
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.