Darmowe gry
Zagraj w ponad 10.000 najlepszych, darmowych gier na przeglądarkę!

Puzzle po Polsku - Ukladanka Niespodzianka

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 14 sekund...
Podziel się grą ze znajomymi!


Ukladanka Niespodzianka - Puzzle po Polsku
Układanka niespodzianka to urocza i miła dla oka alternatywa dla najmłodszych adeptów komputerowych gier. Nie zanadto trudna, ale kształcąca i rozwijającą wyobraźnię zabawa polega na właściwym ułożeniu puzzli. Każda układanka to trzy elementy, które składają się na obrazek przedstawiający jedno z trzech zwierzątek – owcę, jeża i rybkę. Niespodzianka układanka nagradza wytrwałych – wszystkie zwierzęta ładnie dziękują za wspólną zabawę!
Ostatnio grane Gry Dla Dzieci
 Plac Zabaw - Veggie Playground I Love My Puppy - Opieka nad Szczeniakiem Gra Zbieranie - Pokemon Adventure Stone Age Skater - Jazda Na Deskorolce Opieka nad Zwierzętami - Me and My Donkey Atomówki - Attack Of The Puppy Bots Opieka nad Żółwiem - Pet Turtle Ben 10 Skater Math - Gra Matematyczna Opieka Nad Chomikiem - Hamster Kingdom Jak Narysować Smoka - How to Draw a Dragon Zatrzymaj Torpedy - Robot Boy Depth Charger Game Puzzle po Polsku - Ukladanka Niespodzianka
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.