Darmowe gry
Zagraj w ponad 10.000 najlepszych, darmowych gier na przeglądarkę!

Rozjeżdżanie Zombie - Zombie Smasher

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 15 sekund...
Podziel się grą ze znajomymi!


Zombie Smasher - Rozjeżdżanie Zombie
Bardzo fajna choć krwawa gierka o zombiakach. Stanowi ona połączenie gier zombie z grami opartymi na fizyce. Na każdym z poziomów a tych jest całkiem sporo musisz rozjechać wszystkie potwory klasycznym samochodem. Aby samochód ruszył kliknij na niego lewym przyciskiem myszki, kliknij na niego ponownie aby go zatrzymać. Czasami na poziomie znajdą się postacie na które musimy uważać i nie zrobić im przez przypadek krzywdy. Miłej zabawy!
Ostatnio grane Gry Zombie
 Truckminator - Zniszcz Zombiaki Załatw Zombiaki - Zomgies 2 Zombie Trailer Park - Gra Obrona Przed Zombie The Serum Aftermath - Gra O Zombie Sniper zombie outbreak - Gra Snajperska Raze - Gra Bijatyka Stop That Zombie - Gra Powstrzymaj Zombie Otoczony przez Zombie - SAS: Zombie Assault 3 Barn Zombies Shootup - Strzelanie Do Zombie The Adventures Of Zomboy - Przygody Zombie Strzelanie z Helikoptera - Redneck VS Zombies Zombus - Gra Ucieczka Autobusem
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.