Darmowe gry
Zagraj w ponad 10.000 najlepszych, darmowych gier na przeglądarkę!

Rozjeżdżanie Zombie - Zombie Smasher

Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 11 sekund...
Podziel się grą ze znajomymi!


Zombie Smasher - Rozjeżdżanie Zombie
Bardzo fajna choć krwawa gierka o zombiakach. Stanowi ona połączenie gier zombie z grami opartymi na fizyce. Na każdym z poziomów a tych jest całkiem sporo musisz rozjechać wszystkie potwory klasycznym samochodem. Aby samochód ruszył kliknij na niego lewym przyciskiem myszki, kliknij na niego ponownie aby go zatrzymać. Czasami na poziomie znajdą się postacie na które musimy uważać i nie zrobić im przez przypadek krzywdy. Miłej zabawy!
Ostatnio grane Gry Zombie
 Bajeweled z Zombiakami - Zombie Three Zombie Baby Biker - Dziecko Zombi i Lody Zombies In My Temple - Gra Platformowa O Zombie Zombiaki na Motorach - Zombie Bike Adventure Stop That Zombie - Gra Powstrzymaj Zombie Zombie Cage - Gra Przetrwaj Atak Zombie Night Of The Cursed - Gra Obrona Przed Zombie Otoczony przez Zombie - Dude and Zombies Barn Zombies Shootup - Strzelanie Do Zombie Raze - Gra Bijatyka Mroczny Rycerz - Slayer 3 Zombie Valley - Gra Dolina Zombie
Informujemy, że nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie zgadzasz się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.