Menu

Gry Baby Hazel

Gry Baby Hazel to kategoria dla wszystkich fanek Małej Hani. Zabawcie się w nianię i zajmijcie się blondwłosą dziewczynką podczas wielu jej zabawnych i niesamowitych przygód. W grach Baby Hazel wcielisz się w rolę jej opiekunki i przez cały czas będziesz spełniać jej rozmaite kaprysy.

Hania wprowadzi Was do swojego zabawnego świata, który z pewnością oczaruje Was swoją sielankową atmosferą. Każda kolejna część jej przygód, a jest ich ponad 60 to nowa przygoda, wyzwanie, nowe zadanie i problemy do rozwiązania. W każdej z tych gier musicie spełniać zachcianki bohaterki, ponieważ jeśli tego nie zrobicie bardzo szybko szybko pogrąży się w rozpaczy i zacznie głośno płakać. Hania nie jest zbyt wybredna, choć czasami miewa swoje humory. Zazwyczaj jednak tryska dobrym humorem i rozwesela wszystkich wokół. W kolejnych epizodach gier Baby Hazel będziecie mogli poznać jej rodziców, ale również malutkiego braciszka o imieniu Matt, jej najlepsze przyjaciółki oraz kolegów ze szkoły, a nawet jej dziadków, do których wybierze się w jednym z epizodów. Oprócz ludzi w grach spotkacie także zabawne zwierzęta, na przykład małego, białego kotka dziewczynki, jej zabawnego króliczka, a nawet papugę. Akcja kolejnych odcinków zabierze Was nie tylko do jej domu, ale również na podwórko, do przedszkola, szkoły, do cyrku, na pokaz magicznych sztuczek, do fryzjera a nawet na safari. Będziecie obserwowali jak Hania dorasta, uczy się nowych rzeczy i staje się bardziej odpowiedzialna. W wielu częściach będziecie pomagali jej rodzicom w wypełnianiu domowych obowiązków, na przykład posprzątanie z nią kuchnię lub łazienkę, bądź pomożecie jej mamie w kuchni. Innym razem wraz z jej tatą wybierzecie się na łąkę aby sprawdzić, jak radzi sobie własnoręcznie zrobiony przez Hanię latawiec. Jeszcze innym razem w świąteczny wieczór będziecie wypatrywali razem z Baby Hazel pierwszej gwiazdki i przywitacie Świętego Mikołaja, który przyniesie jej worek pełen prezentów. Czekają na Was również bardziej nietypowe epizody, w których dziewczynka odwiedzi bajkową krainę wróżek czy razem ze Świętym Mikołajem wzbije się w przestworza na pokładzie jego sań zaprzężonych w dwanaście reniferów. Jeśli do tej pory nie graliście w gry o Baby Hazel to najwyższa pora zaznajomić się w tą serią, ponieważ na prawdę warto. Koniecznie zagrajcie w każdy epizod jej przygód i postarajcie się rozweselić Hanię spełniając wszystkie jej pragnienia i pomagając realizować marzenia!

Zapraszamy wszystkich graczy do zagrania w darmowe Gry Baby Hazel na Fajowe-Gry.pl! W tej kategorii znajdziecie 20 ciekawych i wciągających gier dla dzieci, natomiast najnowsza gra nosi tytuł Baby Hazel Mechanic Dressup, czyli po polsku Mała Hania jako Mechanik Samochodowy, w którą do tej pory zagraliście 1843 razy. Kategoria z grami baby hazel została ostatnio zaktualizowana 17 / 03 / 2016. Mamy nadzieję, że gry, które dla Was zebraliśmy przypadną Wam do gustu i jeszcze nie raz do nich powrócicie. W każdej z gier będziecie musieli wykazać się różnymi umiejętnościami i wykonywać zadania zgodie z podaną instrukcją. Jeśli wśród zebranych przez nas gier nie znaleźliście tytułu którego szukaliście koniecznie napiszcie do nas na Facebooku, a na pewno ją dodamy! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów! Każdego dnia znajdziecie tu najnowsze gry, więc odwiedzajcie nas często, a na pewno nie będziecie się nudzić!