Menu

Gry Littlest Pet Shop

Witajcie w kategorii Gry Littlest Pet Shop, w której znajdziecie gry z małymi zwierzątkami firmy Hasbro. To wspaniała kategoria z grami dla najmłodszych fanów zabawek oraz bajek LPS, opowiadających o przygodach zwierzątek. Znajdziecie w niej bowiem wiele wspaniałych gier ze swoimi ulubionymi bohaterami i będziecie mogli przeżyć z nimi kilka zabawnych przygód. Zwierzątka Littlest Pet Shop doczekały się również swojego własnego serialu, którego pierwszy odcinek powstał w roku 2012. To serial produkcji kanadyjsko-amerykańskiej, który został stworzony przez Tima Cahilla oraz Julie McNally-Cahill. Fabuła bajek opowiada o perypetiach pewnej dziewczynki imieniem Blythe Baxter. Bohaterka razem ze swoim ojcem przeprowadza się nowego mieszkania. Jej tata pracuje jako pilot samolotu i bardzo często znajduje się w podróży pozostawiając córkę samą w domu. Dziewczynka nudząc się błądzi po okolicy, a pewnego dnia odkrywa, że w pobliżu jej domu znajduje się sklep zoologiczny do którego postanawia zajść. Ku swemu wielkiemu zdziwieniu odkrywa, że potrafi zrozumieć o czym rozmawiają ze sobą zwierzęta. Zwierzaki ze sklepu zoologicznego bardzo szybko stają się jej jedynymi przyjaciółmi, i zaczyna spędzać z nimi coraz więcej czasu.


Postacie i Zwierzątka Littlest Pet Shop

Blythe Baxter — to sympatyczna dziewczynka, która jest zarazem główną bohaterką bajki. Potrafi porozumiewać się ze zwierzętami i wykorzystuje swój dar podczas pracy w sklepie zoologicznym znajdującym się tuż pod jej mieszkaniem. Dziewczyna potrafi także projektować wspaniałe ubrania. Ma do tego prawdziwy talent.

Roger Baxter — tata Blythe, który niemal przez cały czas znajduje się w podróży. Pracuje jako pilot samolotu i często podróżuje po świecie. Jego córka jest do niego bardzo podobna, odziedziczyła po nim niebieskie oczy raz ciemno-brązowe włosy. To sympatyczny mężczyzna, czasami trochę niezdarny, jednak optymistycznie nastawiony do świata.

Zapraszamy wszystkich graczy do zagrania w darmowe Gry Littlest Pet Shop na Fajowe-Gry.pl! W tej kategorii znajdziecie 4 ciekawych i wciągających gier dla dzieci, natomiast najnowsza gra nosi tytuł Littlest Pet Shop Furry Feast, czyli po polsku Karmienie Zwierzątek Littlest Pet Shop, w którą do tej pory zagraliście 852 razy. Kategoria z grami littlest pet shop została ostatnio zaktualizowana 26 / 02 / 2016. Mamy nadzieję, że gry, które dla Was zebraliśmy przypadną Wam do gustu i jeszcze nie raz do nich powrócicie. W każdej z gier będziecie musieli wykazać się różnymi umiejętnościami i wykonywać zadania zgodie z podaną instrukcją. Jeśli wśród zebranych przez nas gier nie znaleźliście tytułu którego szukaliście koniecznie napiszcie do nas na Facebooku, a na pewno ją dodamy! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów! Każdego dnia znajdziecie tu najnowsze gry, więc odwiedzajcie nas często, a na pewno nie będziecie się nudzić!